Loading

12V Buz Dolapları

12 - 24 Volt Buzdolapları

3 Sistemli Buzdolapları

Travel Box Buzdolapları

BUZDOLAPLARI

DÜNYANIN EN POPÜLER BUZDOLABI MARKASI

Buzdolapları konusunda çok tecrübeliyiz, yıllar içinde milyonlarca sattık. Bu nedenle; neden daha fazla insanının bizim soğutma ürünlerimizi diğer markalara oranla çok daha fazla tercih ettiğini tahmin etmek hiç de zor değil.

BUZDOLAPLARI

Rahat ve kullanımı kolay absorbe buzdolaplarımız vazgeçilmez seyahat arkadaşlarıdır. Kompakt, sessiz ve son derece dayanıklıdırlar. Dalgalı sıcaklıklarda dahi uzun süreli ve istikrarlı bir soğutma performansı sağlar.

MİNİ DOLAPLAR

Kompakt, sessiz, bakım gerektirmeyen ve gelişmiş soğutma teknolojisi ile kapsamlı mini buzdolabı yelpazemiz otel misafirleri için konforlu çözümler sunuyor.

ŞARAP KAVLARI VE SOĞUTUCULARI

Şarap uzmanları ve gurmeler hep aynı fikirde: İyi bir şaraba ulaşmanın yolu uygun depolama koşullarını sağlamak ve uygun sıcaklığa ulaşmaktan geçiyor… Kapsamlı ürün yelpazemiz sadece perakende şarap ve gastronomi sektörleri için değil; evde kullanım için de son derece ideal.

SOĞUTMA ÜNİTELERİ

Soğutma ünitelerimiz dar alanlar için idealdir ve kurulumu son derece kolaydır. Soğutma ünitelerimizin en önemli özelliklerinden ikisi; güçlü ve son derece verimli olmalarıdır.

ŞİŞE SOĞUTUCULARI

Sımsıcak bir kahve, taptaze bir süt…Dometic’in çok yönlü ve zarif görünümlü Milk Coolers ürünleri ev ve ofis kullanımı için kesinlikle çok ideal. Bağımsız bir termoelektrik sistemi olan bu soğutucular; sürekli çalışma koşullarını sağlamak üzere yüksek performanslı bir fana sahiptir. Yerden tasarruf sağlayan, iyi tasarlanmış ve kompakt bir ürün grubudur.

AKSESUARLAR

Soğutma çözümlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak ve her zaman sisteminizi çalışır halde tutmanız için; geniş bir aksesuar ve yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Aksesuar ürün yelpazemiz içinde elektrik kabloları, buzdolabı kızakları, hızlı serbest bırakma ve universal sabitleme takımları, menteşe ve mandal takımları, buzdolabı ayakları, kapak kordonları, ışık takımları ve yalıtımlı kapaklar gibi ürünler mevcuttur.

Adres:
Soğukpınar Mahallesi Kanarya Sokak No:22/A Taşdelen, Çekmeköy İstanbul, Türkiye
Telefon:
0216 484 33 38
0537 777 80 03

İletişime Geçin!

Karavanınızla ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen aşağıdaki iletişim istek formunu doldurun. Veya tercih ederseniz, bize adresimizden ulaşabilirsiniz.